Jakie kosmetyki do Solarium

Home »  Jakie kosmetyki do Solarium

Podstawą pięknej opalenizny jest odpowiednie przygotowanie skóry do opalania. Przede wszystkim musisz zmyć makijaż, oczyścić twarz i dekolt. Zdjąć biżuterię i zegarek. Przed opalaniem nie używaj dezodorantów ani perfum. Załóż okulary ochronne na oczy.

W solarium twoja skóra jest poddawana cięższym warunkom niż na plaży, dlatego kosmetyk, którego użyjesz musi zapewnić maksymalną ochronę oraz odpowiednio zadbać o twoją skórę. Pamiętaj więc, że kosmetyk do opalania, który stosujesz na plaży jest nieodpowiedni w solarium.

Profesjonalne kosmetyki możesz zakupić u Nas w klubie. Dzięki nim nie tylko uzyskasz zdrową i trwałą opaleniznę, ale także utrzymasz swoją skórę w dobrej kondycji.

Specjalistyczny preparat przyspiesza proces opalania jednocześnie pielęgnując skórę. Sprawia, że opalenizna wygląda zdrowiej, jest ciemniejsza, szybciej widać efekty. Stosując solaryjne kosmetyki, wykorzystujesz 100% czasu opalania. Jeśli nie korzystasz z preparatu, skóra wykorzystuje tylko 40-60% efektywnego czasu opalania.

Dobierz indywidualnie kosmetyki do rodzaju karnacji, stopnia opalenia, intensywności sesji w solarium. Nakładaj je na ciało bezpośrednio przed opalaniem. Nie oszczędzaj preparatu, nałóż go obficie na newralgiczne miejsca, szczególnie na twarz, dekolt, piersi, kolana, łokcie.