PILOXING

Home »  PILOXING

PILOXING jest ekscytującym i nowym interdyscyplinarnym programem sportowym, który przyciąga jak magnes wielkich fanów fitnessu oraz sportu. Wielką popularnością cieszy się wśród gwiazd Hollywood oraz innych gwiazd międzynarodowego formatu.

PILOXING łączy w sobie elementy pilates oraz ćwiczeń bokserskich przez co bardzo efektownie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej i rzeźbienie mięśni. Ćwiczenia są idealnym połączeniem zabawy z wysiłkiem fizycznym.

PILOXING stoworzyła szwedzka sławna tancerka Viveca Jensen. Jej misją jest awans społeczny poprzez fitness. Pragnie aby wszystkie kobiety miały większe szanse w życiu zawodowym a piloxing poprzez ćwiczenie ciała oraz poprawę psychicznego podejścia do życia ma to ułatwić.

W PILOXINGu łączy się szybkość i zwinność boksu z piękną rzeźbą i elastycznością pilatesu, a jeżeli doda się do tego dobrą zabawę i taniec to efekt mamy murowany.

Ćwiczenia w dużej mierze bazują na wykorzystaniu specjalnych rękawic, które wpływają na muskulaturę ramion i maksymalizację układu krążenia.

Na zajęciach obowiązuje różowo-czarna kolorystyka stroju 🙂 oraz rękawice (do zakupienia lub wypożyczenia w recepcji). Do zobaczenia na zajęciach!