Solarium

Home »  Solarium

MINISTER ZDROWIA OSTRZEGA, ŻE KORZYSTANIE Z SOLARIUM ZWIĘKSZA RYZYKO ZACHOROWANIA NA NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY SKÓRY.
ZGODNIE Z ART. 5 UST. 1 USTAWY Z DNIA 15 WRZEŚNIA 2017 R. O OCHRONIE ZDROWIA PRZED NASTĘPSTWAMI KORZYSTANIA Z SOLARIUM Z USŁUGI MOGĄ SKORZYSTAĆ WYŁĄCZNIE OSOBY, KTÓRE UKOŃCZYŁY 18 LAT.

Na poprawę naszego samopoczucia mają wpływ nie tylko ćwiczenia ale również i opalanie wiele naszych klientek po treningu lub przed pozwala sobie na odrobinę relaksu w solarium. Serdecznie zapraszamy gdyż w dzisiejszych czasach piękna opalenizna jest oznaką aktywności fizycznej, atrakcyjności a także zdrowia.

Do Waszej dyspozycji oddajemy również nowoczesne solarium

Ergoline 600
Flagowe urządzenie opalające niemieckiego producenta JK Ergoline uchodzącego za numer jeden na światowym rynku solaryjnym. Wygodna, prosta w obsłudze wersja Classic Ultra Power daje znakomite efekty opalania gwarantując komfort własnej klimatyzacji płyty dolnej jak i nawiewów na ciało. Wersja Classic to ponadczasowa klasyka firmy Ergoline. Intuicyjna prosta obsługa oraz regulacja mocy wzmacniaczy twarzowych w zakresie 300 / 500 W to zasadnicze plusy dla korzystających z tego urządzenia klientów. Opatentowane technologie Ergoline-VIT dla filtrów w części wzmocnienia części twarzy i dekoltu gwarantują efekty już po pierwszej wizycie.

  • 50 lamp 160 W
  • 4 opalaczy na twarz 500 W
  • 5 opalaczy na ramiona 25 W

Jakie kosmetyki do Solarium? 

Podstawą pięknej opalenizny jest odpowiednie przygotowanie skóry do opalania. Przede wszystkim musisz zmyć makijaż, oczyścić twarz i dekolt. Zdjąć biżuterię i zegarek. Przed opalaniem nie używaj dezodorantów ani perfum. Załóż okulary ochronne na oczy.

W solarium twoja skóra jest poddawana cięższym warunkom niż na plaży, dlatego kosmetyk, którego użyjesz musi zapewnić maksymalną ochronę oraz odpowiednio zadbać o twoją skórę. Pamiętaj więc, że kosmetyk do opalania, który stosujesz na plaży jest nieodpowiedni w solarium.

Profesjonalne kosmetyki możesz zakupić u Nas w klubie. Dzięki nim nie tylko uzyskasz zdrową i trwałą opaleniznę, ale także utrzymasz swoją skórę w dobrej kondycji.

Specjalistyczny preparat przyspiesza proces opalania jednocześnie pielęgnując skórę. Sprawia, że opalenizna wygląda zdrowiej, jest ciemniejsza, szybciej widać efekty. Stosując solaryjne kosmetyki, wykorzystujesz 100% czasu opalania. Jeśli nie korzystasz z preparatu, skóra wykorzystuje tylko 40-60% efektywnego czasu opalania.

Dobierz indywidualnie kosmetyki do rodzaju karnacji, stopnia opalenia, intensywności sesji w solarium. Nakładaj je na ciało bezpośrednio przed opalaniem. Nie oszczędzaj preparatu, nałóż go obficie na newralgiczne miejsca, szczególnie na twarz, dekolt, piersi, kolana, łokcie.