Prezent na święta – ruletki dla małych i dużych

Coraz bliżej święta… A jak święta, to prezenty! Jeśli ktoś lub gry kasynowe, a szczególnym uczuciem darzy ruletkę, to przejrzymy polski Internet i postaram się podpowiedzieć co związanego z ruletką można kupić komuś na święta. A może sprawić prezent samemu sobie? Zaczniemy od drobiazgów, ale mamy też naprawdę konkretną propozycję dla prawdziwych pasjonatów i zamożniejszych osób.

Na start trochę przypałowa opcja, niemniej będzie to fajne wprowadzenie dziecka w świat gier losowych. Oczywiście prawdziwy hazard co do zasady jest dostępny od 18 roku życia, niemniej nie zaszkodzi wcześniej zaznajomić dziecko z tematem, pokazać ile to daje frajdy, ale także jakie zagrożenia niesie ze sobą. Podlinkowany zestaw zawiera plastikowe koło rulety, żetony i grabki do nich, matę imitującą stół do gry oraz kilka innych gier (kości, karty).

Trochę porządniejszy set zapakowany w solidne metalowe opakowanie, dzięki czemu można swobodnie go przewozić i zabierać ze sobą w podróże lub odwiedziny u znajomych. Zestaw umożliwia zabawę przy jednej z pięciu gier: ruletka, blackjack, poker, kości i kościany poker. Set zawiera wszystko, co potrzebne: m.in. matę imitującą stoły do gier, solidne koło ruletki wraz z kulkami, żetony i grabki krupiera. Ciekawa opcja do amatorskiej zabawy, imitująca profesjonalne warunki.

Propozycja zdecydowanie dla pasjonatów (i jednocześnie posiadaczy grubszych portfeli). Koszt inwestycji to około 8000 PLN, ale w zamian otrzymujemy przepiękny stół do ruletki i koło do ruletki, które służą do gry na profesjonalnym poziomie. Do stołu producent dorzuca grabki krupierskie i żetony, a do koła rulety dwie kulki o średnicy 12 mm.

Comments are Disabled